اخبار سامسونگخبرسامسونگسامسونگ گلکسی نوت 20سامسونگ گلکسی نوت 20 پلاسگوناگونمجله خبری روز دنیا و جهانمشخصات سامسونگ گلکسی نوت 20 پلاس

اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر استفاده می‌کند – ترجمه علم


اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر استفاده می‌کند - ترجمه علم
اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر استفاده می‌کند - ترجمه علم

جدیدترین شایعه درباره اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس نشان می‌دهد که این دستگاه به یک باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپری مجهز خواهد شد. ظرفیت باتری مدل قبلی، یعنی گلکسی نوت ۱۰ پلاس معادل ۴۳۰۰ میلی‌آمپر بود بود. البته، این مقدار به ظرفیت ۵۰۰۰ میلی‌آمپری باتری هندست گلکسی S20 الترا ۵G نمی‌رسد، اما یک پیشرفت به حساب می‌آید.

باتری گلکسی نوت ۲۰ پلاس با شماره مدل EB-BN985ABY شناخته می‌شود که عبارت‌های N985 به شماره مدل این تلفن، یعنی SM-N985 اشاره می‌کنند. ظرفیت واقعی باتری ۴۳۷۰ میلی‌آمپر و ظرفیت اسمی آن ۴۵۰۰ میلی‌آمپر است. باتری مدل گلکسی S20 پلاس نیز با همین ظرفیت تولید شده است. این باتری در تست دوام GSMArena با نرخ رفرش ۱۲۰ هرتز، ۸۷ ساعت و با نرخ ۶۰ هرتز، ۹۷ ساعت روشن می‌ماند.

اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر استفاده می‌کند - ترجمه علم

هم‌چنین، پرچمدار جدید سری نوت از یک سنسور ۱۰۸ مگاپیکسل برای دوربین اصلی استفاده می‌کند. هنوز مشخص نیست که این سنسور همان سنسور موجود برروی گلکسی S20 الترا است یا نسخه جدیدتری از آن خواهد بود. به علاوه، منابع مختلف ادعا می‌کنند که گلکسی نوت ۲۰ پلاس برخلاف گلکسی S20 الترا از دوربین زوم پریسکوپی استفاده نخواهد کرد و یک سنسور زوم ترکیبی ۶۸ مگاپیکسل به جای آن تعبیه می‌شود. پیش از این، سنسور مذکور در تلفن‌های گلکسی S20 و +S20 مورد استفاده قرار گرفته بود.

در ماه گذشته، باشگاه طرفداران گلکسی ظرفیت باتری مدل مدل گلکسی نوت ۲۰ را فاش کرده بود. این باشگاه طرفداری اعلام کرد که انتظار دارد اسمارت‌فون سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ همانند مدل گلکسی S20 از یک باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر بهره بگیرد.

نوشته اسمارت‌فون پرچمدار سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ پلاس از باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپر استفاده می‌کند اولین بار در اخبار تکنولوژی و فناوری پدیدار شد.

No votes yet.

Please wait…l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن