اخبار داخلیافزایش مصرف برقتامین برقجدول قطعی برقسال 1400قطعی برق

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ همه استان ها


این نوشتار به بررسی جزئیات کامل جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ همه استان های کشور اختصاص دارد. برای اطلاعات دقیق تر تا پایان با ما همراه باشید.

همانطور که به مرور به فصل سرما و پاییز نزدیک می شویم، امیدواری ها به پایان قطعی های برق نیز ایجاد شده است. از سویی اما اخباری مبنی به کمبود گاز در زمستان ۱۴۰۰ نگرانی های عمده ای پدید آورده است. اما در حال حاضر مسئله اساسی کشور قطعی های برق است.

این در شرایطی است که از ابتدای خاموشی های پیوسته ای که از اواخر اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ در سراسر کشور آغاز شد، مسئولین صنعت برق عمده علت قطعی ها را به گرمای هوا و مصرف بالای وسایل سرمایشی ربط می دادند. اما طبیعتا این روزها از مصرف اینگونه وسایل برقی کاسته شده است.

یکی از عللی که از ابتدای خاموشی ها مطرح شد و همچنان به قوت خود باقی است، مسئله ماینینگ ارزهای دیجیتال به طور قانونی و غیرقانونی است. مسئله ای که حال شاید بتوان با تامل بیشتری روی آن فکر کرد.

خوشبختانه شرکت های توزیع برق استانی و توانیر نیز در تنظیم، تدوین و انتشار این برنامه ها در مدت اخیر منظم عمل کرده اند. پس در ادامه با جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ با ما باشید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰

سالهاست که همواره و به تناسب رسیدن فصل گرما و اوج گرفتن مصرف برق در کشور، اعمال خاموشی های گاه و بیگاه را انتظار می کشیم. اما کمتر سالی اوضاع به وخامت تابستان ۱۴۰۰ بوده است.

به نظر افزوده شدن مصرف بالای وسایل سرمایشی به مسئله ماینینگ رمزارزها، در کنار معضلات مربوط به تامین سوخت نیروگاه ها، همگی در این اوضاع نابسامان نقش موثری داشته اند.

متناسب با افزایش دمای هوا و افزایش مصرف برق در کشور، این خاموشی های نامنظم چندساعته نیز تا اواسط مرداد ادامه پیدا کرد و هنوز هم در برخی مناطق وجود دارد. حال به نظر می‌رسد این قطعی‌ها نسبت به اوایل کمتر و منظم‌تر شده است. در ادامه جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برای تمامی استان‌ها را بررسی می‌کنیم.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور استان تهران

برای پیگیری دقیق و به روز اطلاعات خاموشی پایتخت از صفحه ای که در اختیاراتان قرار خواهیم داد استفاده کنید. اطلاعات خاموشی استان تهران و مناطق گوناگونش از جمله شهرهای حومه ای پایتخت، به طور روزانه در این صفحه به روزرسانی می شود.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ آذربایجان شرقی

با کلیک بر روی این لینک به صفحه اختصاصی وب سایت شرکت توزیع برق این استان هدایت می شوید. در اینجا نقشه استان آذربایجان شرقی به تفیکیک شهرستان ها و بخش ها را مشاهده می کنید. در اینجا برای اطلاع از زمان بندی خاموشی محل سکونت خود، روی نقشه شهرستان محل سکونت خود کلیک کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ مشهد

برای اطلاع از جزئیات قطعی های برق در استان خراسان رضوی و شهرستان های آن از این صفحه در سایت شرکت توزیع برق خراسان رضوی استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ اصفهان

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ همه استان ها

سخنگوی صنعت برق استان اصفهان گفته است که تا سه هفته آینده که بر اساس این مصوبه صنایع، برق مصرفی را کاهش می‌دهند قطعی برق نخواهیم داشت. البته اگر حوادثی اتفاق افتد یا موارد اضطراری ایجاد شود ممکن است ناپایداری‌ها و قطعی‌های موقت در شبکه ایجاد شود. از این رو، برای دسترسی به جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ شهرستان های اصفهان نیز توسط این شرکت به طور جداگانه منتشر شده است که می‌توانید از این صفحه استفاده کنید.

زمان بندی خاموشی ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ استان اردبیل

شرکت توزیع برق استان اردبیل جدول قطعی برق اردبیل ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ را منتشر کرده است. برای اطلاع از جزئیات این برنامه از این لینک استفاده کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ البرز

جزئیات خاموشی استان البرز، شهر کرج و سایر شهرهای حومه آن را از این لینک در دسترس خواهید داشت. برنامه های خاموشی این استان به طور روزانه به روزرسانی می شود.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ استان کرمان

جزئیات قطعی برق استان کرمان برای ۱۷ شهریور منتشر شده است. برای اطلاع از جدول خاموشی استان کرمان، می‌توانید به سایت شرکت توزیع برق استان کرمان مراجه کنید.

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ یزد

اطلاعات خاموشی استان یزد نیز به طور مدون برای امروز منتشر شده است. اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برای استان یزد را در ادامه بررسی کنید. برای دانلود فایل PDF این برنامه اینجا کلیک کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ چهارمحال و بختیاری

شرکت توزیع برق استان چهارمحال و بختیاری، اطلاعات خاموشی این استان و شهرستان های تابعه آن را منتشر کرده است. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق چهارمحال و بختیاری مراجعه کنید.

برنامه خاموشی های ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ استان گیلان

با استفاده از این لینک به سایت شبکه توزیع برق استان گیلان بروید. در اینجا توضیحات کاملی با نام شهرستان ها وجود دارد که شما را درباره برنامه قطع برق گیلان ۱۷ شهریور راهنمایی خواهد کرد.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ استان فارس

اطلاعات خاموشی استان فارس نیز در قالب فایل اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برای این استان منتشر شده است. برای دانلود فایل PDF خاموشی‌های این استان اینجا کلیک کنید. برای دسترسی به منطقه بندی و آدرس‌ها به سایت استان فارس مراجعه کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ قزوین

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برای استان قزوین منتشر نشده است. برای پیگیری ساعات خاموشی این استان می‌توانید از صفحه زمان بندی قطع برق قزوین ۱۴۰۰ استفاده کنید.

برنامه زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ کردستان

زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ برای استان کردستان منتشر شده است که در ادامه می توانید آنرا بررسی کنید. برای اطلاع از این برنامه به این صفحه در سایت توزیع برق کردستان مراجعه کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ گلستان

جدول قطعی برق امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ همه استان ها

جزئیات برنامه خاموشی استان گلستان را از این لینک می توانید در دسترس داشته باشید. در اینجا جز جدول خاموشی گروه بندی ها، شما به اطلاعات خاموشی ها به تفکیک شهرستان و مناطق صنعتی نیز دسترسی دارید.

زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ مازندران

اطلاعات زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ استان مازندران منتشر شده است. برای کسب اطلاع از خاموشی، فایل PDF را از اینجا دانلود کنید.

برنامه زمان بندی قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ آذربایجان غربی

برنامه زمان بندی خاموشی برای استان آذربایجان غربی و شهرهای تابعه توسط شرکت توزیع برق این استان منتشر شده است. برای اطلاع از این برنامه روی این لینک کلیک کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ بوشهر

جزئیات خاموشی بوشهر برای ۱۷ شهریور نیز مشخص شده است. اطلاعات خاموشی در استان بوشهر و شهرهای آن را با استفاده از این لینک در دسترس خواهید داشت.

برنامه قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ایلام

با استفاده از این لینک شما به صفحه اختصاصی خاموشی ها در شرکت توزیع برق استان ایلام هدایت خواهید شد. در اینجا شما برنامه خاموشی های ایلام را به تفکیک شهرستان در دسترس دارید.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ خراسان شمالی

جزئیات و اطلاعات خاموشی استان خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد را با شهرستان های تابعه اش در این لینک مشاهده کنید.

زمان بندی خاموشی های امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ خراسان جنوبی

اطلاعات و جزئیات برنامه خاموشی استان خراسان جنوبی و شهر بیرجند به طور روزانه به روز رسانی خواهد شد. اطلاعات و جزئیات مربوط به هر روز را از این لینک مشاهده کنید.

برنامه قطع برق ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ هرمزگان

این لینک مربوط به صفحه اختصاصی خاموشی های استان هرمزگان است. در اینجا شما با استفاده از اطلاعات موجود از خاموشی محل کار یا سکونت خود مطلع خواهید شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص زمان بندی خاموشی امروز ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو به اشتراک بگذارید.l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا