پخش زندهفرمول 1گوناگون

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ [جایزه بزرگ بریتانیا]


پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ را در این نوشتار دنبال کنید. در جدیدترین مطلب ورزشی تکراتو پخش زنده فرمول وان ۲۰۲۲ را برایتان در این نوشتار قرار داده‌ایم.

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ [جایزه بزرگ بریتانیا]

تماشای پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ از تکراتو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده رقابت‌ های فرمول یک امروز را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین فرمول یک ۲۰۲۲ را از تکراتو دنبال کنید.

در ادامه با ما در تکراتو همراه باشید تا پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ را تماشا کنید.

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر

مکس ورشتاپن که تازه پس از پیروزی در یک مسابقه دیگر در کانادا، مردی است که باید با قهرمان جهان ردبول که آماده دفاع از تاج خود است شکست بخورد. فراری چارلز لکلرک ناامید خواهد بود تا در مبارزه عنوان قهرمانی دوباره قدرت خود را به دست بیاورد در حالی که پشتیبانی خانگی گسترده ای از لوئیس همیلتون و جورج راسل در مرسدس وجود خواهد داشت. جایزه بزرگ بریتانیا همچنین طرفداران فرمول یک را که فقط تلویزیون زمینی دارند با پوشش زنده تلویزیونی رایگان به این ورزش می آورد.

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱ [جایزه بزرگ بریتانیا]
پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر ۱۴۰۱, پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲, پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر, پخش زنده جایزه بزرگ بریتانیا, پخش زنده فرمول وان, فرمول یک, فرمول وان, پخش زنده فرمول وان, پخش زنده فرمول یک جایزه بزرگ بریتانیا, پخش آنلاین فرمول یک ۲۰۲۲, پخش زنده فرمول وان ۲۰۲۲,

کابوس فراری سباستین وتل با تشکر از استون مارتین، که قبلاً Racing Point بود، سرانجام تمام شد. جایگزین او در آن ماشین قرمز نمادین ​​کارلوس ساینز است که در مک لارن جای خود را به دانیل ریکیاردو داده است، که در مراحل آخر فصل گذشته برای رنو (اکنون آلپ) آتش می گرفت.

تغییر سرخیو پرز به ردبول پس از اینکه اصلاً صندلی نداشت، یک حرکت خوب برای هر دو طرف به نظر می رسد. مکزیکی برای پیروزی در این مسابقات هر آنچه لازم است را دارد. کاری که ردبول در سالهای اخیر تقریباً به هیچ وجه انجام نداده است.

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲

 

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر از Sky Sport F1

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر از Sport TV4 Portugal

پخش زنده فرمول یک ۲۰۲۲ امروز ۱۲ تیر از Fox Sports 506

 

پخش زنده سایر مسابقات امروز را می‌توانید از صفحه پخش زنده تکراتو دنبال کنید.l

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا